Oferta

BilboardyBilboardy
Wielkoformatowe tablice reklamowe -billbordy ,na wymiary wg zamówienia klienta. Proponujemy wykonanie tablic z blach i stali ocynkowanej bez malowania, co powoduje, że na długo zachowują swój pierwotny wygląd. Wymiary w zależności od potrzeby klienta i wydruku.
Więcej
SzyldySzyldy
Tablice mają swój stelaż z profili metalowych, mocowane do kształtowników i zalewane betonem w ziemi. Wykonujemy z blach ocynkowanych, aluminiowych lub PCV w zależności od miejsca i potrzeb klienta.
Więcej
KasetonyKasetony
Posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór kasetonów, począwszy od prostych z profili aluminiowych po owale tłoczone. W większości kasetony wykonane są jako podświetlane. Wyróżniamy jednostronne i dwustronne typu semafor. Kasetony winylowe kasetonach większym formacie.
Więcej
MarkizyMarkizy
Markizy to rodzaj osłon przeciwsłonecznych, które zabezpieczają wpływem promieni słonecznych i deszczu. Można wyróżnić: markizy tarasowe, balkonowe, koszowe (sklepowe).
Więcej
Litery przestrzenneLitery przestrzenne
Litery przestrzenne podświetlane wymagają zastosowania skomplikowanej i pracochłonnej techniki. Wykonane są z plexi, stosuje się świetlówki odpowiednio rozmieszczone w celu uzyskania równomiernego rozproszenia światła. Profesjonalnie zrobione litery to znakomita reklama dla firmy.
Więcej
BaneryBanery
Wykonujemy banery z materiału plandekowego, PCV ,to doskonała forma prezentacji firmy, produktów usług. Bardzo wytrzymały produkt, łatwy w konserwacji.
Więcej
Wyklejanie pojazdówWyklejanie pojazdów
Reklama na pojazdach jest jedna z najtańszych form reklamy. Odpowiednio oznakowany samochód potrafi skutecznie zwrócić na siebie uwagę. Jest to reklama przemieszczająca się i szybko dociera do potencjalnego klienta.
Więcej
Konstrukcje staloweKonstrukcje stalowe
Konstrukcje stalowe wykonane z profilów stalowych o róznych przekrojach zarówno wymiarach standardowych jak i indywidualnie na potrzeby klienta. Konstrukcje zabezpieczone standardowo farbami chloro-kauczukowymi (hammerite), na życzenie klienta malowane proszkowo.
Więcej
Panele LEDPanele LED
Wykonywanie na zamówienie paneli LED w 3 kolorach - czerwony, zielony i niebieski. Sterowane za pomocą sterownika, bardzo proste w obsłudze.
Więcej
Standemy, pylonyStandemy, pylony
Standemy, pylony wykonywane najczęściej z profilów aluminiowych malowanych proszkowo. Standemy moga występować w postaci stacjonarnej lub przenośnej. Standardowe wymiary standemów przenośnych to 1.5 x 0.8 m.
Więcej

LOKALIZACJA:

Abi-Plex Reklama Wizualna
01-171 Warszawa
ul. Młynarska 42/115

KONTAKT:

tel.kom 796 26 10 70
abimax.marketing@gmail.com

© Abi-Plex - All Rights Reserved